از کاپشن گورتکس کوهنوردی برای کمنرل وزن خود استفاده نمایید

ژاکت ها و کاپشن گورتکس کوهنوردی در ده ها مواد مختلف موجود هستند که برخی از آنها شامل پشم، پنبه، کتان، پلی استر و ترکیبات مصنوعی مختلف می باشد. هر کدام از این مواد ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

کاپشن

به عنوان مثال، پنبه سبک و نرم است، در حالی که پشم سنگین‌تر، ضخیم‌تر و برای هوای سرد مناسب‌تر است.

با این حال، از بین تمام مواد مختلفی که کت ها در آن ساخته می شوند، چرم بهترین انتخاب همه جانبه است. اگر هنوز به کت های چرمی شک دارید، به خواندن ادامه دهید تا 9 دلیل غیرقابل انکار را بیاموزید که چرا به آن نیاز دارید.

آنها از بدن شما در برابر آسیب محافظت می کنند
یک کاپشن چرمی باکیفیت چیزی بیش از یک ظاهر شیک را ارائه می دهد.

آنها محافظت محسوسی در برابر آسیب فیزیکی ارائه می دهند. مواد ضخیم یک لایه محافظ بین بدن شما و دنیای بیرون ایجاد می کند.

به همین دلیل است که موتورسیکلت سواران معمولاً هنگام سواری کت های چرمی می پوشند.

اما چه دوچرخه‌سوار باشید چه نباشید، هنگام پوشیدن کت چرمی از مزایای محافظت بیشتر بهره‌مند خواهید شد.

این تنها یکی از دلایل بسیاری است که چرا بسیاری از مردم کت های چرمی را بر سایر لباس های بیرونی ترجیح می دهند.

آنها بیش از یک قرن در اطراف بوده اند
شاید تعجب کنید که بدانید کاپشن‌های چرمی بیش از یک قرن است که وجود داشته‌اند و برخی از اولین استفاده‌های آن به دهه 1900 برمی‌گردد و در طی آن خلبانان و خدمه هوانوردی از آن استفاده می‌کردند.

در آن زمان، بدنه هواپیما و کابین خلبان فاقد ویژگی‌های کنترل آب و هوا بودند که خلبانان و خدمه را در معرض دمای زیر انجماد در ارتفاعات بالا قرار می‌دادند. در تلاش برای گرم نگه داشتن و محافظت در برابر هیپوترمی، خلبانان و خدمه کت های چرمی ضخیم می پوشیدند.

بنابراین، راه را برای آنچه که بعداً به عنوان ژاکت بمب افکن چرمی شناخته می شود، پرداخت می شود.

با انتخاب یک کاپشن چرمی، می‌توانید مطمئن باشید که می‌دانید این کت برای سال‌های بیشماری در برابر زمان مقاومت خواهد کرد – چیزی که نمی‌توان آن را برای انواع دیگر کت‌ها و لباس‌های بیرونی گفت.

شما می توانید آن را برای موقعیت های رسمی یا غیر رسمی بپوشید
برخی از انواع ژاکت ها به شدت برای موقعیت های رسمی یا غیر رسمی محدود می شوند. به عنوان مثال، کت کت و شلوار رسمی ترین نوع لباس بیرونی است و فقط باید برای چنین مواقعی پوشیده شود.

با این حال، یک ژاکت چرمی سطح بالاتری از تطبیق پذیری را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که آن را برای مناسبت های رسمی یا رسمی بپوشید. می‌توانید آن را هنگام انجام کارهای مختلف در شهر، صرف غذا با دوستان یا شرکت در یک جلسه مهم با همکاران بپوشید.

این تطبیق پذیری چیزی است که در سایر کت ها یا لباس های بیرونی پیدا نمی کنید. بنابراین، اگر کتی می‌خواهید که بتوانید آن را هم برای مجالس رسمی و هم برای مجالس رسمی بپوشید، از چرم استفاده کنید و از مواد دیگر اجتناب کنید.